Wielkimi krokami zbliżają się urodziny Twojego dziecka, a Ty nie masz pomysłu na ich organizację? Urodziny dla dzieci to nasza specjalność! Warszawa jest miastem ogromnych potrzeb, na które nasz escape room stara się odpowiadać w stu procentach. Oferujemy organizację nie tylko imprez dla dorosłych, ale także zabaw dla dzieci.

Warszawa – miasto ogromnych możliwości

Działamy w Warszawie, gdzie cieszymy się ogromnym zainteresowaniem. Zapewniamy najlepszą zabawę w korzystnej cenie. Gwarantujemy wiele ciekawych zagadek, które wymagają logicznego myślenia oraz współpracy, dzięki czemu urodziny dla dzieci organizowane w naszym escape roomie na pewno spotkają się z uznaniem również Państwa pociech.

Urodziny dla dzieci – Warszawa

Do stworzenia zagadek zastosowaliśmy wiele mechanicznych oraz elektronicznych rozwiązań. Jesteśmy przekonani, że urodziny dla dzieci zorganizowane w prowadzonym przez nas escape roomie pozytywnie zaskoczą wszystkich uczestników imprezy, w których pamięci pozostaną na długi czas.

Twórcami zagadek w naszym escape roomie są osoby na co dzień związane z branżą informatyczną, matematyczną, jak również grami komputerowymi oraz rozrywką. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zarówno osoby, które mają już doświadczenie w rozwiązywaniu tego typu łamigłówek, jak i nowicjuszy. Mamy nadzieję, że zorganizowane u nas urodziny dla dzieci spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających małych gości i ich rodziców.