Osadzeni w Bunkrze

Escape Room Warszawa - więzienie

   60 minut

   2 – 6 osób

  140 – 220 zł / grupę -> cennik

Za próbę przewrotu zostaliście zamknięci w więzieniu.

Sytuacja wydaje się beznadziejna, ale … wieść niesie, że byli w historii tacy, którym udawało się ominąć systemy bezpieczeństwa!!! Co prawda, zazwyczaj nie kończyli dobrze, ale może Wam pierwszym uda się wyjść cało z tej sytuacji.

Trzeba będzie znaleźć wskazówki, które mogli pozostawić po sobie Wasi poprzednicy. Zadanie nie będzie łatwe, ale przy odrobinie szczęścia na pewno Wam się uda.

Powodzenia!!!

UWAGA!!!

Osadzeni w Bunkrze to kontynuacja naszego pierwszego pokoju – Tajnej Kwatery Dyktatora. Nie jest to konieczne, ale zachęcamy do rozpoczęcia od Kwatery.

Od piątku do niedzieli obowiązuje rabat 50 zł w przypadku rezerwacji dwóch pokoi na raz.

REZERWACJA
Jeżeli do wybranego terminu pozostało mniej niż 60 minut,
prosimy kontaktować się telefonicznie, numer 692 403 943
grudzień 2023
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Osadzeni w bunkrze – pokój zagadek, jakiego jeszcze nie widziałeś…

„Osadzeni w bunkrze” to jedna z dwóch ciekawych propozycji oferowanych przez nasz Escape Room w Warszawie. Jeżeli wraz z grupą przyjaciół szukacie ciekawej i nietuzinkowej formy rozrywki, która zapewni Wam odpowiedni poziom adrenaliny i na długo zapadnie w Waszej pamięci, koniecznie skorzystaj z przygotowanej przez nas oferty i odwiedź wybrany przez siebie pokój zagadek. Warszawa to miasto dużych potrzeb, na które odpowiadamy, oferując interesującą, inteligentną rozrywkę dla dzieci oraz dorosłych.

Za próbę przewrotu zostaliście wraz z grupą zamknięci w więzieniu. Sytuacja początkowo wydaje się być beznadziejna, ale… krążą słuchy, że były w historii osoby, którym udawało się ominąć wszelkie systemy bezpieczeństwa! Faktem jest, że zwykle nie kończyli dobrze, ale Wam pierwszym może udać się wyjść cało z tej patowej sytuacji. Trzeba tylko znaleźć wskazówki, które mogli pozostawić po sobie Wasi poprzednicy. Zadanie jest naprawdę trudne, ale gra jest warta świeczki. Przy odrobinie szczęścia na pewno Wam się uda.

Pokój zagadek dla dzieci i dorosłych – Warszawa

Wybierając ten pokój zagadek mają Państwo pewność doskonałej zabawy w gronie swoich znajomych. Zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty zarówno dzieci, jak i dorosłych. Działamy na terenie miasta Warszawa, jednak zapraszamy do nas również osoby z okolic, które pragną w naszym lokalu spędzić czas w interesujący sposób, zorganizować urodziny bądź imprezę integracyjną. Pokój zagadek został stworzony przy wykorzystaniu elektronicznych oraz mechanicznych rozwiązań przez utalentowanych matematyków i informatyków. Zapraszamy!