Osadzeni w Bunkrze

Escape Room Warszawa - więzienie

   60 minut

   2 – 6 osób

  180 – 260 zł / grupę -> cennik

Za próbę przewrotu zostaliście zamknięci w więzieniu.

Sytuacja wydaje się beznadziejna, ale … wieść niesie, że byli w historii tacy, którym udawało się ominąć systemy bezpieczeństwa!!! Co prawda, zazwyczaj nie kończyli dobrze, ale może Wam pierwszym uda się wyjść cało z tej sytuacji.

Trzeba będzie znaleźć wskazówki, które mogli pozostawić po sobie Wasi poprzednicy. Zadanie nie będzie łatwe, ale przy odrobinie szczęścia na pewno Wam się uda.

Powodzenia!!!

UWAGA!!!

Osadzeni w Bunkrze to kontynuacja naszego pierwszego pokoju – Tajnej Kwatery Dyktatora. Nie jest to konieczne, ale zachęcamy do rozpoczęcia od Kwatery.

REZERWACJA
Jeżeli do wybranego terminu pozostało mniej niż 60 minut,
prosimy o kontakt telefoniczny:

kom. +48 789 182 777 (ogólny oraz rezerwacje) lub
tel. +48 789 259 557 (bezpośredni do Mistrzów Gry)

Osadzeni w bunkrze – pokój zagadek, jakiego jeszcze nie widziałeś…

„Osadzeni w bunkrze” to jedna z dwóch ciekawych propozycji oferowanych przez nasz Escape Room w Warszawie. Jeżeli wraz z grupą przyjaciół szukacie ciekawej i nietuzinkowej formy rozrywki, która zapewni Wam odpowiedni poziom adrenaliny i na długo zapadnie w Waszej pamięci, koniecznie skorzystaj z przygotowanej przez nas oferty i odwiedź wybrany przez siebie pokój zagadek. Warszawa to miasto dużych potrzeb, na które odpowiadamy, oferując interesującą, inteligentną rozrywkę dla dzieci oraz dorosłych.

Za próbę przewrotu zostaliście wraz z grupą zamknięci w więzieniu. Sytuacja początkowo wydaje się być beznadziejna, ale… krążą słuchy, że były w historii osoby, którym udawało się ominąć wszelkie systemy bezpieczeństwa! Faktem jest, że zwykle nie kończyli dobrze, ale Wam pierwszym może udać się wyjść cało z tej patowej sytuacji. Trzeba tylko znaleźć wskazówki, które mogli pozostawić po sobie Wasi poprzednicy. Zadanie jest naprawdę trudne, ale gra jest warta świeczki. Przy odrobinie szczęścia na pewno Wam się uda.

Wybierając ten pokój zagadek mają Państwo pewność doskonałej zabawy w gronie swoich znajomych.  Pokój zagadek został stworzony przy wykorzystaniu elektronicznych oraz mechanicznych rozwiązań przez utalentowanych matematyków i informatyków. Zapraszamy!